Qaynar xətt: (+994 021) 223-53-53
"Qarabağın tarixi" esse müsabiqəsinin 1-ci turunun nəticələri elan edilmişdir.
11 dekabr 2024
11 dekabr 2024-cü il tarixdə "Yaşıl dünya naminə həmrəylik ili" çərçivəsində Salakətin kənd tam orta məktəbində ağacəkmə aksiyası keçirilmişdir.
İdmançımızı tanıyaq.
10 dekabr 2024
“Məişət zorakılığının doğurduğu fəsadlar” mövzusunda maarifləndirici tədbir keçirilmişdir.
09 dekabr 2024
"Gənclərin ailə qurmağa hazırlıq səviyyəsinin artırılması və onların ailə məsuliyyətinin formalaşdırılması" mövzusunda tədbir təşkil olunmuşdur.
Xocavənd Rayon İcra Hakimiyyətinin Başçısı Eyvaz Hüseynov növbəti səyyar qəbulu Qaradağ rayonunda məskunlaşan rayon sakinləri ilə keçirib.
06 dekabr 2024
"Mədəni irsin Yaşıl dünyaya inteqrasiyası: Qarabağ nümunəsində" adlı tədbir keçirilmişdir.
05 dekabr 2024
Azərbaycan Uşaqlarının VI Ümumrespublika Forumunda Xocavənd rayonunu 5 uşaq təmsil edib.
Gənclərə məsləhətlərin verilməsi və psixoloji dəstəyin göstərilməsi məqsədi ilə sorğu keçirilib.
03 dekabr 2024
Xocavənd UGİŞM-nin güləşçisi qalib olub.
30 noyabr 2024
Şəhid Şahlar Nəzərovun atası Yaşar Nəzərovun yas mərasimi keçirilib.
Əmirallar kənd sakini Balakişiyev Laçın Qədir oğlu Türkiyənin İzmir şəhərində keçirilən professional boks yarışında I yerə çıxmışdır.
"Ailə ənənələrinin möhkəmləndirilməsi və inkişafı" mövzusuna həsr olunmuş tədbir keçirilib.
29 noyabr 2024
"Təmiz ekoloji mühit - sağlam həyat” mövzusunda dəyirmi masa keçirilmişdir.
27 noyabr 2024
Azərbaycan Uşaqlarının VI Ümumrespublika Forumunda iştirak edəcək daha 2 iştirakçıya iştirak vərəqələri təqdim edilmişdir.
İstifadə olunmuş kağızların təkrar emal müəssisələrinə təhvil verilməsi və elektrik enerjisindən qənaətlə istifadə edilməsi.